Jaunumi
thumb-1920-572184.jpg

X Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāls

2019.gada vasarā, no 29.jūlija līdz 4.augustam, Salacgrīvā, notiks X Starptautiskais Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāls. Šī festivāla organizētājs ir Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonds, kura dibinātājs ir festivāla idejas autors, Virtuozi Moskvi un Mocart Kvartet pirmā vijole, izcilais krievu vijolnieks un pedagogs Aleksejs Lundins.

Festivāla mērķis ir parādīt klasiskās mūzikas daudzveidību –tā var skanēt tikpat brīnišķīgi kā pasaules labāko izpildītāju, gan iesācēju, gan džeza orķestra izpildījumā, tā var skanēt gan pārpildītās koncertzāles, gan brīvā dabā, gan skatuvēs uz ūdens.

243511.jpg

X Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla KONCERTI

1.augusts plkst. 19.00 Liepupes muiža

“Klasika iedvesmo”

Aleksejs Lundins (vijole)

Marija Lundina (vijole)

Jone Kaliūnaite (alts)

Ivars Bezprozvanovs (čells)

Vitautas Sondeckis (čells)

Biļetes cena 10 EUR, biļetes Biļešu paradīzes kasēs un koncerta norises vietā

2.augusts plkst. 18.00 Salacgrīvas novada kultūras centrs

“Atmiņas….”

Aleksejs Lundins (vijole)

Tatjana Fedosejeva (klavieres)

Biļetes cena 5 EUR, biļetes Biļešu paradīzes kasēs un koncerta norises vietā

IMG_6039.JPG

Par meistarklasēm

2019.gada vasarā, no 29.jūlija līdz 4.augustam, Salacgrīvā, notiks X Starptautisko Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāls. Šī festivāla organizētājs ir Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonds, kura dibinātājs ir festivāla idejas autors, Virtuozi Moskvi un Mocart Kvartet pirmā vijole, izcilais krievu vijolnieks un pedagogs Aleksejs Lundins. Fonds ir dibināts 2014.gada rudenī un ir pārņēmis no Salacgrīvas novada domes šī festivāla organizēšanu.

Festivāla mērķis ir parādīt klasiskās mūzikas daudzveidību –tā var skanēt tikpat brīnišķīgi kā pasaules labāko izpildītāju, gan iesācēju, gan džeza orķestra izpildījumā, tā var skanēt gan pārpildītās koncertzāles, gan brīvā dabā, gan skatuvēs uz ūdens.

Vecākas ziņas
Par festivālu
piano11.jpeg

X Starptautiskais Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāls 

2019.gada vasarā no 29.jūlija līdz 4.augustam Salacgrīvā notiks desmitais starptautiskās klasikās mūzikas festivāls. Šī festivāla organizētājs ir Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonds, kura dibinātājs ir festivāla dibinātājs, idejas autors, Virtuozi Moskvi un Mocart Kvartet pirmā vijole, izcilais krievu vijolnieks un pedagogs Aleksejs Lundins. 
Turpinot iesāktās tradīcijas arī devītajā klasiskās mūzikas piedalīsies izcili mūziķi no Krievijas, Itālijas, Spānijas, Austrijas, Vācijas un Latvijas.

Uzzināt vairāk
Programma
Mākslinieki
Meistarklases

Meistarklases

2019.gada vasarā, no 29.jūlija līdz 4.augustam, Salacgrīvā, notiks X Starptautisko Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāls.

Šī festivāla organizētājs ir Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonds, kura dibinātājs ir festivāla idejas autors, Virtuozi Moskvi un Mocart Kvartet pirmā vijole, izcilais krievu vijolnieks un pedagogs Aleksejs Lundins. Fonds ir dibināts 2014.gada rudenī un ir pārņēmis no Salacgrīvas novada domes šī festivāla organizēšanu.

Festivāla mērķis ir parādīt klasiskās mūzikas daudzveidību –tā var skanēt tikpat brīnišķīgi kā pasaules labāko izpildītāju, gan iesācēju, gan džeza orķestra izpildījumā, tā var skanēt gan pārpildītās koncertzāles, gan brīvā dabā, gan skatuvēs uz ūdens.

Dodot iespēju dalīties pieredzē un radošos meklējumos, Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla laikā tiek organizētas meistarklases talantīgākajiem Latvijas mūzikas skolu bērniem un jauniešiem un ārvalstu audzēkņiem. 2019.gadā notiks meistarklase FLAUTAS spēlē meistarklasē pie izcilās pedagoģes, Maskavas valsts konservatorijas docentes Olgas Ivusheikovas, pieteikšanās līdz 10.jūnijam.

Meistarklasē var piedalīties 7 līdz 10 audzēkņi. Dalībnieku vecums no 7 – 24 gadiem. Latvijas mūzikas skolu un vidusskolu bērniem un jauniešiem dalība meistarklasēs 7 dienas – 230 euro, kas daļēji sedz dalībnieku uzturēšanās izmaksas. Ārvalstu audzēkņiem dalības maksa 7 dienas - 600,- euro. Latvijas mūzikas skolu pedagogiem dalības maksa par vienu mācību stundu 5 Euro. Deviņu gadu laikā meistarklasēs ir piedalījušies 562 Latvijas un ārvalstu mūzikas skolas audzēkņi.

Esam ļoti priecīgi, jo par Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla meistarklašu patronese ir Latvijas valsts prezidenta kundze Iveta Vējone.

Klasiskās mūzikas festivāls ir kļuvis par jauku ikgadēju tradīciju, kura pulcē Salacgrīvā izcilas Eiropas, Krievijas un Latvijas klasiskās mūzikas zvaigznes. Festivāla laikā notiek klasiskās mūzikas koncerti baznīcās, brīvā dabā un kultūras namos, Salacgrīvā, Ainažos un Liepupē.

Gala, jeb festivāla noslēguma koncerts notiks Kapteiņu ostā uz ūdenī peldošās skatuves 3.augustā ar festivāla patrona Alekseja Lundina un viesmākslinieku uzstāšanos. Gala koncerta īpašā viešņa tiks paziņota jūnija beigās.

Iepriekšējos gados Festivāla atbalstītāji bija Salacgrīvas novada dome, Rietumu bankas labdarības fonds un privātie ziedotāji.

Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fondam ir sava mājaslapa - www.klasikasalacgrivafestival.lv, kas kalpo par informatīvo platformu saziņā ar bijušajiem un potenciālajiem meistarklašu dalībniekiem.

 

Dalības maksa ieskaitāma Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonda kontā -

Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonds,Dārza 1, Svētciems, Salacgrīvas pagasts, Salacgrīvas novads, LV – 4033, Reģ. Nr. 40008231937, A/S Citadele banka, kods PARXLV22, konts LV70PARX0016434810001

Ar norādi Dalības maksa meistarklasēs un audzēkņa uzvārds

Meistarklases noritēs Salacgrīvas bērnu mūzikas skolā. Bērnu un jauniešu izmitināšana, nakšņošana Salacgrīvas vidusskolas dienesta viesnīcā, ēdināšana trīs reizes dienā (brokastis, pusdienas, vakariņas) notiks Salacgrīvas vidusskolas kafejnīcā.

Par meistarklašu apmeklēšanu katram to dalībniekam tiks izsniegts sertifikāts.

Klasiskās mūzikas festivāls ir kļuvis par jauku ikgadēju tradīciju, kura pulcē Salacgrīvā izcilas Eiropas, Krievijas un Latvijas klasiskās mūzikas zvaigznes. Festivāls būs brīnišķīga iespēja apgūt mūzikas noslēpumus pie slaveniem mūzikas pedagogiem, dalīties pieredzē un radošajos meklējumos jaunajiem un jau slavas virsotnes sasniegušajiem mūziķiem, bet festivāla apmeklētājiem gūt baudījumu dvēselei un garam.

IX Starptautisko Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivālu organizē Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonds sadarbībā ar Salacgrīvas novada domi. Kontaktpersona Ilga Tiesnese – Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonda koordinatore – t. 64071987, mob.t. +37129262996, salacgriva.klasika@gmail.com

PIETEIKUMUS – ANKETAS IESNIEGT LĪDZ 2019.GADA 10.JŪNIJAM

salacgriva.klasika@gmail.com ar norādi IX Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla meistarklases 

Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonda koordinatore Ilga Tiesnese

Uzzināt vairāk
Video
Galerijas
Vecākas galerijas
Biļešu iegāde
Kontakti

Festivāla organizatori:

Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonds

Salacgrīvas novads, Svētciems, Dārza iela 1

64071987, 29262996

ilga.tiesnese@salacgriva.lv salacgriva.klasika@gmail.com 

Reģ.nr - 40008231937

 

Kā nokļūt:

www.salacgriva.lv

Iepazīsti Salacgrīvu:

www.visitsalacgriva.lv 

 

 

POTCPSS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012