Jaunumi
txt_pop_26307_bilde_klasika_an.jpg

Par dalību klasiskās mūzikas festivāla meistarklasēs Salacgrīvā

28. Maijs, 2018

Salacgrīvas klasiskās mūzikas fonds sadarbībā ar Salacgrīvas novada domi 2018.gada jūlijā un augustā Salacgrīvā organizēs devīto Starptautisko Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivālu, kurā piedalīsies izcili mūziķi no Krievijas, Itālijas, Vācijas un Latvijas.

Festivāla laikā no 28.jūlija. līdz 5.augustam Latvijas mūzikas skolu un ārvalstu audzēkņiem būs iespēja apgūt mūzikas meistarības noslēpumus meistarklasēs pie izciliem instrumentālistiem – vijolnieka - Alekseja Lundina (Krievija) un čellu pie Ivara Bezprozvanova (Latvija).

RBLF_Salacgr 315[1].jpg

Izziņots Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāls

10. Maijs, 2018

2018.gada vasarā, no 28.jūlija līdz 5.augustam, Salacgrīvā, ar Rietumu Bankas labdarības fonda atbalstu notiks IX Starptautiskais Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāls. Šī festivāla organizētājs ir Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonds, kura dibinātājs ir festivāla idejas autors, Virtuozi Moskvi un Mocart Kvartet pirmā vijole, izcilais krievu vijolnieks un pedagogs Aleksejs Lundins.

Logo_Salacgrivas klasiskas muzikas festivals.jpg

Par meistarklasēm

27. Decembris, 2017

2018.gada vasarā, no 28.jūlija līdz 5.augustam, Salacgrīvā, notiks IX Starptautisko Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāls. Šī festivāla organizētājs ir Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonds, kura dibinātājs ir festivāla idejas autors, Virtuozi Moskvi un Mocart Kvartet pirmā vijole, izcilais krievu vijolnieks un pedagogs Aleksejs Lundins. Fonds ir dibināts 2014.gada rudenī un ir pārņēmis no Salacgrīvas novada domes šī festivāla organizēšanu.

Vecākas ziņas
Par festivālu
piano11.jpeg

IX Starptautiskais Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāls 

2017.gada vasarā Salacgrīvā būs jau astotais starptautiskās klasikās mūzikas festivāls. Šī festivāla organizētājs ir Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonds, kura dibinātājs ir festivāla dibinātājs, idejas autors, Virtuozi Moskvi un Mocart Kvartet pirmā vijole, izcilais krievu vijolnieks un pedagogs Aleksejs Lundins. 
Turpinot iesāktās tradīcijas arī devītajā klasiskās mūzikas piedalīsies izcili mūziķi no Krievijas, Itālijas, Spānijas, Austrijas, Vācijas un Latvijas.

Uzzināt vairāk
Programma
Mākslinieki
Meistarklases

Meistarklases

Salacgrīvas klasiskās mūzikas fonds sadarbībā ar Salacgrīvas novada domi 2018.gada jūlijā un augustā Salacgrīvā organizēs devīto Starptautisko Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivālu, kurā piedalīsies izcili mūziķi no Krievijas, Itālijas, Vācijas un Latvijas.

Festivāla laikā no 28.jūlija. līdz 5.augustam Latvijas mūzikas skolu un ārvalstu audzēkņiem būs iespēja apgūt mūzikas meistarības noslēpumus meistarklasēs pie izciliem instrumentālistiem – vijolnieka - Alekseja Lundina (Krievija) un čellu pie Ivara Bezprozvanova (Latvija).

Iespēja mācīties meistarklasēs būs tiem Latvijas mūzikas skolu audzēkņiem, kurus konkursa kārtībā izvēlēsies pedagogi. Lai audzēknis piedalītos meistarklasēs viņam, vai viņa pedagogam, jāaizpilda pieteikuma anketa. Par dalību meistarklasēs, pēc Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonda nolikuma, tā kontā jāpārskaita dalības maksa. Dalības maksu pārskaita tikai par tiem audzēkņiem, kuri saņēmuši apstiprinājumu par uzņemšanu meistarklasēs. Sūtot pieteikumu, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu, kurai pievienotas spēlējamā skaņdarba un pavadījuma notis (skenētas). Izvēlētais skaņdarbs tiks atskaņots Meistarklašu dalībnieku koncertā Salacgrīvas kultūras namā 2018.gada 4.augustā, tādejādi meistarklašu dalībniekiem dodot iespēju pilnveidot zināšanas uzstāšanās/koncertēšanas mākā.

Latvijas mūzikas skolu un vidusskolu bērniem un jauniešiem dalība meistarklasēs dienas – 120 euro.Ārvalstu audzēkņiem dalības maksa – 600 euro.Latvijas mūzikas skolu pedagogiemdalības maksa par vienu mācību stundu 5 Euro.

Dalības maksa ieskaitāma Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonda kontā -

Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonds,Dārza 1, Svētciems, Salacgrīvas pagasts, Salacgrīvas novads, LV – 4033, Reģ. Nr. 40008231937, A/S Citadele banka, kods PARXLV22, konts LV70PARX0016434810001

Ar norādi Dalības maksa meistarklasēs un audzēkņa uzvārds

Meistarklases noritēs Salacgrīvas bērnu mūzikas skolā. Bērnu un jauniešu izmitināšana, nakšņošana Salacgrīvas vidusskolas dienesta viesnīcā, ēdināšana trīs reizes dienā (brokastis, pusdienas, vakariņas) notiks Salacgrīvas vidusskolas kafejnīcā.

Par meistarklašu apmeklēšanu katram to dalībniekam tiks izsniegts sertifikāts.

Klasiskās mūzikas festivāls ir kļuvis par jauku ikgadēju tradīciju, kura pulcē Salacgrīvā izcilas Eiropas, Krievijas un Latvijas klasiskās mūzikas zvaigznes. Festivāls būs brīnišķīga iespēja apgūt mūzikas noslēpumus pie slaveniem mūzikas pedagogiem, dalīties pieredzē un radošajos meklējumos jaunajiem un jau slavas virsotnes sasniegušajiem mūziķiem, bet festivāla apmeklētājiem gūt baudījumu dvēselei un garam.

IX Starptautisko Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivālu organizē Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonds sadarbībā ar Salacgrīvas novada domi. Kontaktpersona Ilga Tiesnese – Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonda koordinatore –t. 64071987, mob. t. + 371 29262996, salacgriva.klasika@gmail.com

PIETEIKUMUS – ANKETAS IESNIEGT LĪDZ 2018.GADA 20.JŪNIJAM

salacgriva.klasika@gmail.com ar norādi IX Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla meistarklases 

Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonda koordinatore Ilga Tiesnese

Uzzināt vairāk
Video
Galerijas
Vecākas galerijas
Biļešu iegāde
Kontakti

Festivāla organizatori:

Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonds

Salacgrīvas novads, Svētciems, Dārza iela 1

64071987, 29262996

ilga.tiesnese@salacgriva.lv salacgriva.klasika@gmail.com 

Reģ.nr - 40008231937

 

Kā nokļūt:

www.salacgriva.lv

Iepazīsti Salacgrīvu:

www.visitsalacgriva.lv 

 

 

POTCPSS
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301